[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kika i ‘çmendur’ pas Thaçit: Nuk e kisha ndërru kurrë në shtrat, edhe pse m’ka ikë në HagëKreshnik Husaj i njohur ndryshe si Kika është i ftuari i radhës në emision ‘SHOW TIME’, prodhim i Gazetes Online ‘Reporteri.net’ për RTV Dukagjini.

 

Autori i emisionit ‘It’s My Love’ ka zënë shtratin e emisionit në rubrikën “Në shtrat me..”, dhe nga aty ka thënë se ish-presidentin e Kosovës, Hashim Thaçin, nuk do ta kishte ndërruar me askënd në shtrat.

Kika nga shtrati i tij tha se nga fytyrat publike nuk do ta ndërronte Thaçin me askënd, edhe pse ky i fundit tash e një kohë është në Hagë.

Mes tjerash, Kika tregoi se edhe për kë do të votojë në zgjedhjet e 14 shkurtit.

Menu Title