[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kida vesh fustan gjigant, grimi i saj tërheq vëmendjenOrhidea Latifi e njohur për publikun si Kida është këngëtarja më aktive aktualisht.

Ajo vazhdimisht promovon këngë të reja, dhe secila prej tyre rezulton të jetë shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo.

Kida gjithashtu njihet për stilin e saj të veҫantë sa i përketë pamjes në përgjithësi dhe veshjes në veҫanti.

Sot ajo ka publikuar një fotografi ku shfaqet e veshur me një fustan gjigant me ngjyrë Vjollce.

Me këtë pamje Kida ka mahnitur të gjithë. Ajo është shfaqur me stilin e një zonjë të vërtetë.

Menu Title