.
×

Kida ‘godet’ Instagramin, publikon foto nudo!Orhidea Latifi e njohur për publikun si Kida është këngëtarja më aktive aktualisht, transmeton ORAinfo.

Ajo vazhdimisht promovon këngë të reja, dhe secila prej tyre rezulton të jetë shumë e suksesshme.
Kida gjithashtu njihet për stilin e saj të veҫantë sa i përketë pamjes në përgjithësi dhe veshjes në veҫanti. Ajo zakonisht shfaqet e veshur me shumë stil, por jo shpesh herë provokative.

Edhe sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën duket se në pjesën e sipërme është e zhveshur…