.
×

Kida feston sot ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjet ka mbushurKida sot feston ditëlindjen. Këngëtarja sot mbush 21 vjet dhe me rastin e kësaj date ajo ka realizuar edhe një fotoshuting të lezetshëm, ku duket tejet tërheqëse dhe tashmë një damë e vërtetë!

“She x #21 ????”, ka shkruar këngëtarja në përshkrimin e këtyre imazheve.