[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Këto janë parashikimet e Shpend Ahmetit dhe Baton Haxhiut për zgjedhje 

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti dhe gazetari Baton Haxhiu kanë dalur me parashikimet e tyre për rezultatin e zgjedhjeve.

Të dy kanë dallime në parashikimet e tyre.Ndërkohë zgjedhjet do të mbahen me 14 shkurt. /Botapress.info/

Menu Title