.
×

Këto janë dy meçet e jashtëzakonshme të cilat na presin në marsMuaji mars do të na dhurojë dy meçe jashtëzakonisht të mira në boks dhe UFC.

Si UFC ashtu edhe boksi do jenë mjaft aktiv gjatë muajit mars për nga aktivitetet, shkruan GazetaBlic

Fabricio Werdum dhe Alexander Volkov do të jenë ngjarja kryesore në UFC Londër më 17 mars.

Ky meç cilësohet të jetë një nga ndeshjet më të mira ndër vite në UFC.