.
×

Këto imazhe të Leonorës do ju lënë pa fjalë, shikoni se si duketNjë ndër këngëtaret më të njohura, më të bukura dhe më të preferuara në trojet shqiptare.Bëhet fjalë për artisten Leonora Jakupi, e cila është duke na befasuar me pamjen e saj.Jemi mësuar të shohim çdoherë të thjeshtë, por padyshim që me këtë grim Leonora do i’a kalojë të gjithëve.

Ajo përveçse është aktive në rrjetet sociale, Leonora sjell gjithmonë risi tek publiku e madje ndoshta këto imazhet e fundit do na sjellin diçka të bukur nga vetë këngëtarja.Pas këngës ‘Pa asnjë dyshim’ këngëtarja 38 vjeçare nuk ka sjellur ndonjë projekt të ri muzikor.