.
×

Këto fotografi të Majlindës dhe Roanit, do i ketë zili edhe Majk (FOTO)Reperi i njohur kosovar Kastriot Rexha i njohur për të gjithë ne si Majk, është mjaft i përfolur në mediat rozë, shkruan Gazeta Blic.Kjo ndoshta për faktin se lidhja e tij me bukuroshen Prishtinase Majlinda Zekën, bëri bujë në rrjetet sociale.Mirëpo, fatkeqësisht lidhja e tyre përfundoi aq shpejtë, e të cilët lanë pas një dhuratë të quajtur Roan.

Ndërsa Majk është vetëm, Majlinda dhe Roani janë duke kaluar momente shumë të bukura së bashku.Këtë e kemi vërejtur edhe në rrjetet sociale ku Majlinda shfaq vazhdimisht imazhe me djalin e saj.E me këto të fundit, ndoshta reperi Majk do ia ketë zili për momentet që janë duke i përjetuar së bashku?

Pavarësisht kësaj, Roani do i bëj bashkë çiftin të cilët nuk i kemi parë të duken së bashku, madje dyshja ishin zënë ‘mat’ me partnerë të tjerë.