.
×

Këto fotografi të Brikenës së RTK-së do të ju lënë pa gjumëBrikena Beqiri është një ndër moderatoret më të njohura në ekranet televizive, shkruan Botapress.info. 

Ajo shpesh është temë e mediave rozë për pamjen e saj joshëse dhe për pozat provokuese. Në fotografi të shumta ajo vë në pah gjoksin ose këmbët e saj seksi. Më poshtë keni disa fotografi ku Brikena duket shumë bukur dhe tejet joshëse. /Botapress.info.