[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kështu mund ta dekoroni bredhin e festave të fundvitit brenda 30 sekondave (Video)Krishtlindja ose Kërshëndellat është një festë fetare Krishtere. Të krishterët e festojnë çdo vit më 25 dhjetor ditëlindjen e Jezus Krishtit, shkruan Botapress.info.

Sot dita e Krishtlindjes kremtohet me shfaqjen e skenës së lindjes së Krishtit, pemën e Krishtlindjes, shkëmbimin e dhuratave dhe Kartolinave, familjen e bashkuar. Kështu duhet edhe dekoruar bredhi i Krishtlindjeve.

Në videon e më poshtme keni mundësi të shihni se si duhet rregulluar bredhi për 30 sekonda. /Botapress.info.

VIDEO

Menu Title