[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kështu është dukur në dasmë ish i dashuri i Dhurata DorësKëngëtarja e famshme dhe e shumëpërfolur e showbizit, Dhurata Dora, ka qenë në një lidhje dashurie para disa vitesh me menaxherin e saj dhe njëkohësisht dhe doktor nga Rahoveci, Masar Shehu, shkruan Botapress.info

Cifti është parë shumë herë në “backstage” të koncerteve të saj por asnjëherë s’kanë pasur paraqitje të qëllimshme publike dhe as komentin të ndarjes së tyre.

Nën udhëheqjen e Labinot Gashit, Labi, ish I dashuri I Dhurata Dorës ka kurorëzuar dashurinë e tij në prezencën e shumë fytyrave publike./Botapress.info/

Pamje nga dasma:

 

Menu Title