.
×

Kështu dukej Liberta Spahiu në fëmijëriSot, është një nga prezantueset më të përfolura në showbizzin shqiptar. Moderatorja e njohur, Liberta Spahiu është rikthyer prapa në kohë gjersa sjell një imazh nga fëmijëria.

Në fotografinë e ndarë me ndjekësit në Instagram, Spahiu duket tejet simpatike që lehtë mund ta vëreni se është ajo.

Liberta ka disa vite që moderon emisionin e saj të quajtur “Prive” dhe pëlqehet mjaft shumë për stilin unik që ka. Sa i përket jetës private bukuroshja vazhdon të deklarohet ‘single’, të paktën ne ende nuk dimë asgjë më shumë rreth saj.