[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kështu do të duket shtatorja elegjendës së futbollit, Fadil VokrriMe nderime të larta është zbuluar sot buceta e shtatores fituese e legjendës së futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri. Ky model bucete, do të ngritet shtatore në nderë të jetës dhe veprës së ish- Kryetarit të Federatës së Futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri.Ngritja e shtatores për Fadil Vokrrin, ishte ideuar fillimisht nga deputeti i PDK-së, Bekim Haxhiu.

Të pranishëm në këtë ngjarje, sot në stadiumin ”Fadil Vokrri”, u panë Kryeministri Avdullah Hoti, Ministrja e Sportit, Vlora Dumoshi, deputetë.

Menu Title