[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kerset seksi në Big Brother (FOTO/VIDEO 18+)“Ata janë të neveritshëm”, kështu janë shprehur shikuesit për çiftin e “Big Brother 2017”, që zhvillohet në Britaninë e Madhe.

Ata kanë tronditur të gjithë shikuesit me akivitetin seksual që kryenin përpara kamerave të shtëpisë. Pas disa zënkave dhe puthjeve që ata kishin shkëmbyër me njëri- tjetrin, çifti kaloi në një nivel tjetër, atë të kryerjes së marrëdhënieve seksuale ne dhomen e gjumit, pra gjithçka ishtë si një film me skena “pornografike”, ku jo vetëm shikuesit por dhe banorët brënda u shokuan./GazetaBlic.com
https://www.youtube.com/watch?time_continue=41&v=fhghvlWMt1U

Menu Title