[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Këngëtarja shqiptare e thotë hapur se gjoksin e ka pjesën e saj më joshëse të trupitKëngëtarja Anxhela Peristeri ka qenë e ftuar në emisionin “Trokit”.Anxhela kohëve të fundit është bërë pjesë e mediave rozë, pasi u tha se ajo është fejuar në fshehtësi por që nuk kishte asgjë të vërtetë në këtë mes.

Më dyshuese ishte një unazë të cilën këngëtarja e mbante në gisht, por sipas saj unaza ka qenë gjithmonë.

Në një rubrikë të emisionit “Kapi Sekondat” ajo është ka folur për pjesët e saj më seksi të trupit, si dhe nëse do lidhej me një këngëtar shqiptar.“Pjesët e mia më seksi të trupit mendoj se janë, hunda, këmbët, sytë dhe gjoksi”, ndërsa sa i përket asaj nëse do lidhej me ndonjë këngëtar shqiptar ajo ka thënë se nuk do donte të ndodhte një gjë e tillë, jo se duhet parë kjo gjë, por që artistët janë të çuditshëm, sipas Anxhelës./GB/

Menu Title