[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Këngëtarja kosovare: Dua të jem në krahët e Robert Berishës, është shumë karizmatikKëngëtarja Albulena Ukaj, ka folur për takimin me Robert Berishën në një studio televizive, disa kohë më parë, dhe më pas shprehu një dëshirë tjetër.E pyetur se në krahët e cilit mashkull, do të doje të ishe nëse ai do të ishte beqar?, Ukaj është përgjigur: “Në krahët e Robert Berishës, se është shumë tip karizmatik”.

Disa minuta më pas, Albulena e ka zgjedhur sërish Robert Berishën në një kuiz.

Moderatorja e pyeti cilin do të zgjidhte të shkonte në Paris, Robert Berishën apo Shpat Kasapin, dhe përgjigja e Abulenës, vazhdonte të ishte: ROBERTI.

Menu Title