[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Këngëtari i njohur bëhet baba për herë të dytëChris Brown thuhet se është bërë baba për herë të dytë.Reperi 30-vjeçar – i cili tashmë ka vajzën 5-vjeçare Royalty me ish-partnerin e tij Nia Guzman – besohet se ka mirëpritur një djalë me ish-të dashurën e tij Ammika Harris.Chris dhe Ammika ende nuk e konfirmojnë lajmin, por burimet raportuan lajmin në Page Six.

Ndërsa ish-çifti nuk kanë folur publikisht për lindjen e përfolur të tyre, ata të dy i kanë dërguar në mediat sociale për të postuar mesazhe të fshehta, të cilat adhuruesit e hitmaker-it ‘No Guidance’ besojnë se mund të ishin për ardhjen e tyre të re.

Menu Title