.
×

Kënd e ka Kallashi pikë të dobët? (Foto)Valltarja e famshme, Kallashi tashmë ka treguar edhe pikën e saj të dobët. Mësoni kush është ajo

Valltarja Kallashi e ka një pikë të dobët.

Kjo është këngëtarja Genta Ismajli, këngën e re të së cilës Kallashi e ka postuar edhe në profilet e saj në Facebook dhe rrjete të tjera sociale.

“Te dua shummmmm ‪#‎GentaIsmajli‪#‎maje. Bummmmmm. Pika ime e dopt #gentaismajli”, ka shkruar Kallashi në Facebook menjëherë pasi që Genta ka bërë paraqitjen e saj në festivalin “Kënga Magjike”, trofenë e të cilit festival këngëtarja e ka të fituar njëherë.