[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kaq shumë është shëndoshur Mirsa KërqeliMirsa Kërqeli renditet si njëra ndër artistet më të dashura shqiptare. Ajo që një kohë të gjatë nuk është aktive në skenën muzikore, dukë i dhënë rëndësi dhe përkushtim anës familjare

Mirëpo, aktivitetin për ndjekësit e saj Mirsa nuk e ndal. Kohë pas kohë ndan momente të ndryshme e shoqëruar me personat më të rëndësishëm.

Së fundmi, ajo rifreskoi Instagramin me një imazh të saj, ku duket e thjeshtë dhe mjaft e ëmbël, por merr vëmendje trashësia në fytyrën e saj.

Vlerësojeni edhe ju vet imazhin e saj. /Kosovarja/

Menu Title