.
×

Kaq seksi se keni parë asnjëhërë Adea Pulën(Foto) 

Botapress, 11 Dhjetor

Adea Pula ishte njëra ndër këngëtarët më të preferuara për fëmijë.Ajo këndontë këngë të ndryshme kur ishte e vogël,por edhe tani ajo është angazhuar me muzikë edhe pse me pak se atëhërë, shkruan Botapress.

Pavarësisht se nuk është shume e angazhuar me projekte muzikorë, Adea ëahtë gjithnjë në qendër të vëmendjes me foto dhe video në rrjete sociale. Së fundi ajo ka publikuar një foto nga pushimet dimërore në Brezovicë. Ajo duket mjaft mirë në ketë pamje.Për më shume vlersojeni vetë: //Botapress.info