[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kaq ështër rritur Sali Çekaj, junior!I ka mbushur një vit nga ardhjen në këtë botë, ai ka edhe një veçanti në ditëlindjen e tij. është nip i komandantit të Koshares legjendare dhe trashëgon emrin e gjyshit të tij, shkruan Botapress.
Sali Çekaj i riu sot ka ditëlindjen dhe tashmë po bëhet burrë i madh.
I urojmë shëndet dhe u bëftë 100 vjeç!

Menu Title