.
×

Kapen mat, Majku dhe Melita Nushi për pushime në AustriMajk ka qenë vitin e kaluar një ndër këngëtaret më t ë përfolur në mediat rozë shqiptare.

E gjithë kjo në saje të djalit të lindur nga një lidhje jashtëmartesore me Majlinda Zekën.

Por, reperi kohët ka mohuar romancën e re me bukuroshen tjetër prishtinase Melita Nushi.

 

Telegrafi ka arritur të sigurojë disa imazhe fotografike teksa dyshja shihet në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës, “Adem Jashari”.

 

Destinacioni i ardhshëm i dyshes mësohet se do të udhëtojë qyteza e Welsit të Linzit së Austrisë.