[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kampionja e botës, fitoren e saj ua dedikon këtyre personave (Foto) 

Shtetit tonë i është shtuar një kampione bote, ajo mban emrin Geta Beqa. Nëna e tre fëmijëve triumfoi dy ditë më parë në Kampionati Botëror i Fitnesit IFBB që u mbajt në Biarritz të Francës.

Geta përmes një postimi në rrjetet e saj sociale këtë fitore ia ka dedikuar edhe personave të cilat i qëndruan afër. Ndërsa ky është statusi i saj:

Dëshiroj t’i falendëroi dy trajnerët e mij, bashkëshortin tim Drenin dhe vëllaun tim Elvinin për mbështetjën dhe përkrahjen maksimale që më kanë dhënë në këtë kampionat. Po ashtu dhe tri vajzat e mija; Klean, Jorën dhe të zemrën time të vogël Drenën, të cilat gjithnjë më japin arsye për këtë që po e bëj…

Menu Title