[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kampioni Haxhi Krasniqi nderon heronjtë e Koshares, e shoqëron Anton Quni e Shukrie RamadaniHaxhi Krasniqi-Robin, kampion botëror i betejave në paqe, nderon heronjtë UÇK-së në Betejen e Koshares.
Urime Kampion, krenar me ty!

Shoqerimin e kampionit Haxhi Kransiqi e kane bere ministri Anton Quni dhe Shukrie Ramadani, bashkeshorjta e heroit te Koshares, Agim Ramadani.
Kështu ka bërë të ditur përmes një postimi në Facebook, ish- komandanti i Betejës së Koshares e ministri i Mbrojtjes Anton Quni, përcjellë Botapress.

Menu Title