[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kamerat e sigurisë kapin momentin kur dy trena përplasen kokë më kokëGjatë ditës së djeshme dy trena u përplasën ne qytetin e Telanganas në Indi.Për fat të mirë, ngjarja nuk u kthye në një tragjedi pasi trenat gjendeshin në stacion dhe kishin shpejtësi të ulët.

Pamjet e përplasjes janë fiksuar nga kamerat e sigurisë. Nga përplasja raportohet të jenë plagosur 12 persona dhe për fat të mirë nuk ka asnjë viktimë.

Menu Title