[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kadri Veseli ka befasuar me këtë gjest në festën e PAN-it 

Lideri i PDK-së, Kadri Veseli ka befasuar me gjestin e tij, në festën e organizuar nga Koalicioni PDK- AAK- Nisma në sheshin “Skenderbeu” në Prishtinë.

Me të nisur festa, Veseli ka theksuar se ai fillimisht do t’ia jap fjalën Ramush Haradinajt, “Kryeministri ma së pari a?”, ka thënë Veseli, dhe fjalën ia ka dhënë Ramush Haradinajt.

Kandidati për kryeministër nga PAN, Ramush Haradinaj ka falënderuar të gjithë votuesit për besimin e dhënë.

Menu Title