.
×

Ka një kërkesë për Ronaldon, pastaj kërkon ta vrasin (Foto)Nuk ka dyshim se Cristiano Ronaldo, është sportisti më i popullarizuar në planet. Portugezi gëzon mbështetje në katër anët e botës.

Këtë më së miri e dëshmon një transparent e ngritur nga tifozët në Dubai, ku po zhvillohet ndeshja miqësore Milan – Real Madrid.

“Më jepni një selfie me Ronaldon, dhe pastaj më vrisni”, shkruhej në transparentin njërit tifozë në stadium.