[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Jonida Vokshi zbulon gjininë e fëmijës që po pretKa më shumë se një muaj që Jonida Vokshi dha lajmin se është shtatzënë, shktuan GazetaBlic.Aktorja e cile tani është anëtare jurie e “Top Talent” ka zbuluar edhe gjininë e fëmijës që po pret.

Jonida Vokshi tregoi se ajo dhe Besniku do të bëhen prindër të një vajze, e ky moment u duartrokit nga të pranishmit në sallen e “Top Talent”.

Besniku dhe Jonida u martuan muaj më parë, një dasmë e organizuar buzë detit ku një pjesë e madhe e të ftuarve ishin figura të fashme.Çifti kanë treguar se për herë të parë u takuan pikërisht në serialin “O sa mirë”

Menu Title