[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Joe Biden futet në Shtëpinë e Bardhë si president i shtetit më të fuqishëm në botë 

Joe Biden ka hyrë në Shtëpinë e Bardhë për herë të parë si President i SHBA-së.Ai është përshëndetur nga anëtarët e ushtrisë dhe një bend muzikor, përderisa krah tij ishte edhe Zonja e Parë Jill Biden.

Bendi ka luajtur këngët “Hail to the Chief” dhe “God Bless America”, transmeton Botapress.info

 

Menu Title