.
×

Jam një vajzë 28 vjecare, jetoj në Belgjike, kërkoj një djalë për lidhje serioze 

Quhem Donjeta 28 vjecare, jetoj ne Belgjik me nanen time. Punoj si pastruese ne nje hotel dhe jam ne kerkim te nje mashkulli te sinqert dhe te mos kete askend ne jete.

Dokumentacionin ja regulloj une dhe me nje kusht qe nena ime te jetoj me ne. Ai qe eshte i interesuar te me kontaktoj ne numrin qe po e le me posht dhe juve ju duhet vetem ta shtypni re klamen posht ktij shkrimi dhe ju del numri im. Nese nuk ju del shperndane kete SHARE dhe ju kontaktoj une direkt ne fb.