.
×

Ja si urojnë 8 marsin vjehrrës dhe nënës nuset e estradës (Foto) 

 

Nuset  e famshme të estradës sonë shpesh janë përfolur për jetën e tyre dhe përkushtimin në biznese ku secila prej tyre është angazhuar në hapjen e artelieve personale.

Andrra, Egzona dhe Learta pothuajse në cdo hap bëhen kryetituj të mediave rozë, shkruan Botapress.info

Të bukura, elegante dhe të suksesëshme ato tashmë kanë hapur edhe dycanet e tyre të veshjeve si:

Andrra Couture e Adrra Destanit, Goddess Exclusive e Egzona Muciqit dhe Mia Matin dycani I Learta Jakupit.

Për ditën e nënave, 8 marsin, nuk kanë hezituar asnjëra për t’ia uruar këtë festë nënës dhe vjehrrës së tyre,

Për më shumë shikoni fotofrafitë më poshtë:

Dy Nëna, plot dashuri ❤️❤️ Urime ditën ndërkombëtare të gruas!

A post shared by Learta Jakupi (@leartajakupi) on

Gjithashtu edhe nusja bukuroshe e Remzie Osmanit ka shprehur ngrotësinë e kësaj dite edhe për gjyshen./Botapress.info/