[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ja si reagon Mihrije Braha kur nusja e djalit të saj hyn live në emision (Video)Këtë të dielë mysafire në emisionit më të shikuar në vend “Kojshia Show” ishte e ftuar Mihrije Braha dhe motra e saj Lora

 

Gjatë bisedës, papritur futet nusja e Platorit, përndryshe reja e ardhshme e Mihrijes, njofton InfoKosova.

 

Shikoni videon më poshtë për të parë reagimin e Mihrije Brahes.

 

Menu Title