.
×

Ja si ia servon gruaja çajin Shpëtim Deskut…(Foto) 

Është ndër moderatorët dhe aktorët më të njohur në vend, e që emisioni i tij ndiqet nga një numër i madh i adhuruesve të tij, shkruan Kosovarja.

 

Shpëtimi përveç karrierës është në fokusin e medieve rozë edhe për jetën private, për të cilën jo rrallë komentohet.

Kësaj here, shihet tek e mbanë gotën e çajit në dorë, që në shumë vende të Kosovës është pija më e konsumuar dhe e servuar në artin turk.

 

E kush nuk do ta pinte tani një gotë të tillë, të servuar aq bukur…