[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ja si i përkulen të dënuarit për krime lufte Sabit Gecit, presidenti dhe kryeministri(Foto)Arsya pse i përkulen është se po foli Sabit Geci kta dy përfundojnë në burg, shkruan Botapress.

Sabit Geci është liruar nga burgu për krime lufte kunder shqiptarve në Republiken e Shqiperisë,  i dënuar me 15 vjet burg por i liruar për arsye shëndetësore e megjithatë nuk po duket që është edhe aq keq me shëndet, teksa përshëndetet dhe përqafohet me Presidentin dhe Kryeministin e vendit Ramush Haradinajn.

Foto është realizuar kohë më parë gjatë ceremonisë së rivarrimit të dëshmorëve në fshatin Morinë, për të parë këtë moment ju ftojmë të shihni fotografitë:

Menu Title