[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ja si është veshur sot kafe Engjellusha kur ka dalë për kafe?Engjellusha Salihu është një emër mjaftë i lakuar nga ana e gazetarëve për të cilën flitet pothuajse çdo ditë për shkak të bukurisë dhe talentit që ka. Engjëllusha konsiderohet si një vajzë me shumë stil e cila në cdo paraqitje mundohet të vijë e vecantë, e bukur dhe tejet joshëse, shkruan Kosovarja. Që është një vajzë më shumë stil e deshmon edhe në përditshmëri që gjithmonë arrin ta marr vëmendjën e mediave. Edhe në paraqitjen e fundit Engjëllusha duket se po e shijon kafen në këto ditë dimri më një kombinim perfekt.

Menu Title