[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ja si është dukur Remzie Osmani si nuseSigurisht se dikur Remzie Osmani nuk ka qenë aq e angazhuar në muzikë sa është sot dhe kjo i ka mundësuar që ajo të ndjek edhe dasmat e familjarëve të saj,shkruan Botapress.info

Këngëtarja Remzie Osmani, sot është pothuajse e pranishme në shumë dasma por jo si mysafir por si këngëtare pasi është një nga më të kërkuarat, shkruan Botapress.info

Në një fotografi të vjetër, Remzie Osmani shihet me veshje nusërie bashkë me dy fëmijët e saj, në një nga dasmat e familjare, ndërsa këngëtarja duket se ka mbetur e njejta që nga atëherë pasi sot dukete edhe më e bukur.

Menu Title