.
×

Ja si e uron Graniti nënën për ditëlindjeNëna e dy futbollistëve të njohur Granit dhe Taulant Xhaka e ka sot ditëlindjen.

 

Ajo ka marrë urime të shumta sot nga të afërmit e saj. Një urim të përzemërt në Facebook ia ka dedikuar edhe djali i vogël i saj.

 

Futbollisti i njohur ia ka uruar nënës së tij ditëlindjen me një fotografi ku shihet me të dy prindërit.

 

 

Urimin Xhaka e ka shkruar në shqip, gjermanisht dhe anglisht.

 

Urimi i Xhakës

 

Urime Ditlindja Nëna ime Alles gute zum Geburtstag Mami Happy Birthday Mom