[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ja si e priti Sali Berisha, Ibrahim Rugovën në vilën qeveritare në Vlorë më vitin 1995 (Foto për herë të parë)Botapress, 26 Janar – Vila qeveritare në Vlorë ka pritur shumë burrështetas. Dy prej tyre mbeten emra të vecantë; presidenti amerikan Xhorxh Bush dhe presidenti i Kosovës Ibrahim Rugova janë dy prej burrshtetasve të cilët u pritën nga Sali Berisha, president i Shqipërisë në vitet 1992-1997, shkruan Botapress.
Këtë foto të cilën për Botapress e ka siguruar bashkëpunëtori ynë Shpend Shala, shihet presidenti Sali Berisha dhe presidenti Ibrahim Rugova gjatë një takimi në vilën qeveritare në Vlorë.
Kjo foto botohet për herë të parë në mediet shqiptare nga Botapress.

Menu Title