[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ja si e mbrojti Thaçi sovranitetin e Kosovës para ambasadorit spanjoll të NATO-sBotapress, 28 Tetor

Të premten pati paqartësi gjatë vizitës së delegacionit të lartë të NATO-s.Ambasadori spanjoll në Aleancën veri-atlantike kishte kërkuar që liderëve kosovarë të mos u përmenden postet dhe në asnjë prej takimeve të mos marrin pjesë zyrtar të FSK-së me uniforma, njofton Klan Kosova.

Megjithatë, uniforma FSK ishte prezente me urdhër të krerëve të institucioneve.

Menu Title