[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ja si duket Kallashi me buzë të fryraNjë valltare më me zë në Kosovë pa dyshim që është Donjeta Kosumi e njohur si Kallashi. Ajo tregon energjinë dhe pozitivitetin që e ka me anë të publikimeve në rrjetet sociale, duke shfaqur bukurinë e saj dhe stilin perfekt. Kohëve të fundit ajo ka realizuar disa imazhe teksa bie në sy grimi i saj, duke u shfaqur krejt ndryshe.

Ajo çka merr vëmendje janë buzët e saj të cilat po duken edhe më të fryra.Athua ka bërë ndërhyrje tjetër, apo thjeshtë është “faji” i grimit, transmeton Botapress.info

F O T O

Menu Title