[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ja si duket babai i Medës në veshje kombëtare (Foto)Këngëtari Meda, është mjaftë i angazhuar në muzikë, por nuk e le pas dorë as familjen, pasi ai ka treguar shpesh se sa i përkushtuar është ndaj secilit anëtar të familjes, shkruan “Kosovarja”

Meda, është bashkëshort dhe baba i lumtur i katër fëmijëve, që sipas tij janë gjëja më e shtrenjtë në jetë. Këngëtari ka një lidhje shumë të veçantë me të atin, nga i cili edhe e ka trashëguar talentin për muzikë, shkruan “Kosovarja”.
Babai i Medës, Hasani, ka festuar ditëlindjen, dhe këngëtari e ka uruar me këtë foto me veshje kombëtare. Shqiptar i vërtet, apo?

Menu Title