[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ja si dukej dikur Albërie Hadërgjonaj (FOTO)Albërie Hadërgjonaj është njëra ndër këngëtaret më të vjetra të shoë bizit shqiptar.

 

Mirëpo

 

Sot ajo hyn në garë me të gjitha këngëtaret e reja.

 

 

 

Është bërë gjyshe dhe pa asnjë dyshim rënditen tek femrat joshëse të skenës, transmeton Botapress.

 

 

Albërie Hadërgjonaj sot duket shumë më e re dhe më e bukur se dikur.

Image result for alberie hadergjonaj dikur

 

Menu Title