.
×

Ja si dukej Armina Mevlani si 20 vjecare(Foto)Blogerja e njohur shqiptare si dhe perfaqësuesja e Miss Shqiperia në shumë evente të bukurisë dhe modës, Armina Mevlani, ka kujtuar kohën e kaluar nëpërmes disa fotove të postuara në Insta Story në Instagram.

Ajo duket krejtësisht ndryshe nga mosha rinore, gjë që na bën të dyshojmë nëse ajo ka ndonjë ndërhyrje kirurgjike.

Përveq tjerash, ajo ka kujtuar kohën kur përfaqësonte Shqipërinë në Miss World 2010 ne Afrikën e Jugut.

Ajo për momentin është në lidhje me djalin e ish Kryeministrit të Shqipërisë Sali Berisha, Shkelzenin.