.
×

Ja se si pronari i vozit qenushët e tijKjo video po qarkollonë shumë në rrjetet sociale pasi këtu shihet pronari i qenëve duke i shetitu me motorrin e tij katër  qenushet e tij .

Video është komentuar pozitivisht duke e cilsuar si një gjest  shumë human dhe duke reaguar për qenushët pasi sipas komentueve janë shumë të mire dhe besnik .

Për me teper kliko videon më poshtë:

VIDEO