.
×

Ja sa kërkon Linda Morina për një natëKëngëtarja tashmë e njohur për këngët e saja interesante dhe jo aq të kapshme, ajo edhe pse me këngët e saja të quditëshme është pjesë në shumë mbrëmje muzikore.

Në një foto të publikuar shihet se një adhuruesi i muzikës së saj i ka kërkuar për të qenë pjesë në një mbremje ndërsa ajo ka kërkuar qe për ta konfirmuar pjesmarrjen duhet për ti dhënë avanc.

Mëposht e shihni edhe këtë foto e cila është publikuar por qe nuk dihet se a është vertet ajo Linda qe ka shkruajtur.