.
×

Ja me kë është në pushime Engjëllusha Salihu (Foto)Pas një sezone të ngarkuar me dasma ku këndoi bashkë me nënën e saj, ka filluar pushimet.

 

 

Por, Engjëllusha Salihu nuk është e vetme në plazhet e pishinat e bukura.

Ajo ka hedhur një fotografi në Instastory, ku shihet se ka etiketuar motrën e saj Gresën dhe një vajzë tjetër.

Kështu, ato së bashku po marrin rreze dielli dhe po argëtohen së bashku.