[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ja kush janë deputetet e rinj të LDK së (Emrat)Besian Mustafa  Marigona Geci, Frasher Demaj, Ikir Fetahu, Shkemb Manaj, Fetah Rudi, Ekrem Hyseni, Rrexarta  Krasniqi,  Ardian Shala,  Shkelzen Hajdini,, Ardian Shala, Vlora Limani Hajnuni, Fatmir Rexhepi, Ilir Hoti, Faton BislimiSaranda Musliu e Ilir Tasholli do te jene deputetet e rinj të LDK se ne Kuvendin e Kosoves.

Botapress ka siguruar listen preliminare te kandidateve me te votuar te LDK se qe printer te pesoje disa ndryshime pas forminit te Qeverise se Kosoves kur disa deoutete printer te marrin poste qeveriare dhe keshtu tu hapin rruge kandidateve qe Jane ne pritje.

Ja lista preliminare

Menu Title