.
×

Ja kush e priti Edi Ramën në Aeroport të BeograditEdi Rama është pritur nga Ministri i Jashtëm serb, Ivica Dacic në Aeroportin e Beogradit, Nikolla Tesla.

“First meeting with Serbian Foreign Minister Dacic, Belgrade Airport”, shkruan Këshilltari i Ramës, Endri Fuga, në Twitter dhe poston këtë fotografi.