[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ja ku do të rinumërohen votatKomisioni Qendror i Zgjedhjeve dje ka njoftuar se do të rinumërohen 303 vendvotime.Ndërsa, sot në ora 16:00 do të filloj rinumërimi.Valmir Elezi, nga KQZ-ja, ka thënë se në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve, në Fushë Kosovë do të përfundoj ky proces.

Kujtojmë se , Partia Demokratike e Kosovës, Lidhja Demokratike e Kosovës dhe Nisma për Kosovën po kërkojnë rinumërimin e të gjitha kutive të votimit.

Menu Title