.
×

Ja ku do ta kalojnë muajin e mjaltit Princ Harryt dhe Meghan Markle​Duka dhe Dukesha e Sussexit do të fluturojnë shumë kilometra larg shtëpisë për muajin e tyre të mjaltit.

 

Çifti thuhet se do të udhëtojnë në Nambi, në jugperëndim të Afrikës.

Harry thuhet se ka kryer më parë rezervimin në një hotel prej 600 eurosh.

Ai shpreson ta dërgoj Meghan te një nga atraksionet më të mira, në Hoanib Valley Camp.